ADVANTURE

Advanture takım oyunlarına uygun bir beceri yarışmasıdır. İki takımın engelli parkurları başarı ile geçerek finaldeki hedefe takım halinde en kısa zamanda varma mücadelesidir.

SURVIVOR

Survivor takım oyunlarına uygun bir beceri yarışmasıdır. İki takımın engelli parkurları başarı ile geçerek finaldeki hedefe takım halinde en kısa zamanda varma mücadelesidir.

İNEKTEN SÜT SAĞMA

Gerçek inek boyutunda ve görselinde olan 3 boyutlu 2 adet inek. Yarışmacıların münferit veya takım halinde verilen zaman içinde kovaya süt sağma mücadelesidir.

YAPIŞKAN PANTOLON

Yarışmacılar verilen süre içinde pantolonlarının arkalarında bulunan yapışkanlı bölge ile yere atılmış yapışkanlı topları toplamaya çalışırlar. Verilen zamanda en fazla topu toplayan kazanır.

SULU PANTOLON

Yarışmacılar verilen süre içinde pantolondaki süngerle kovadan su çekerek belli bir mesafe gidip ızgaralar vasıtasıyla suyu başka bir kovaya boşaltmaya çalışırlar. Verilen sürede en fazla suyu taşıyan ekip kazanır.

BİG FOOT

4’ er kişilik 2 takımın, aynı anda belli bir parkur içinde senkronize yürüme yarışı. Yarışmacılara takım ruhunu ve ekip halinde hareket etme becerisini sağlayan bir takım oyunudur.

YÜRÜYEN YOL

5 veya 6 kişilik 2 takımın, dev bir brandadan oluşan yolun içinde önlerini görmeden elleri ve ayaklarının yardımı ile brandanın içinde yürümeleri üzerine kurulmuş olan aynı anda hareket etme becerisini sağlayan bir takım oyunudur.

DENGELİ ŞAPKALAR

4’ er kişiden kurulu olan 2 takım, başlarına giydikleri inşaat baretleri üzerindeki aparata yerleştirilen kovanın içindeki malzemeyi dökmeden istenilen parkur boyunca taşıma yarışması.

DEV JENGA

Dev Jenga, sıkı düzende üst üste dizilmiş Jenga tahtalarını devirmeden desteden çıkarma oyunudur.

TWISTER “ STANDART ”

Aynı anda 4 kişinin oynayabileceği twister oyunu. Herkes bir renk alır ve çark sıra ile çevrilir, yarışmacılar çarktan çıkan açıklamanın yöneltmesine göre oyuna devam eder.

ŞİŞME TWISTER

Şişme zemin üzerine kaplı aynı anda 4 kişinin oynayabileceği twister oyunu. Herkes bir renk alır ve çark sıra ile çevrilir, yarışmacılar çarktan çıkan açıklamanın yöneltmesine göre oyuna devam eder.

PORTATİF BASKET POTASI

Ayarlanabilir potası sayesinde yetişkin ve çocukların salon içerisinde kullanımına uygundur.

Teknik Detay : Çember Çap = 0,45 m – G = 1,09 m Y = 3,05 m