TAKI TASARIMI

1 Eğitmen eşliğinde çocukların kreatif becerilerini meydana çıkaracak farklı çeşit ve renkteki boncuklardan takı tasarımı takı tasarımı çalışması. Eğitmen çocuklarla yaptıkları tasarımları onlara hediye edecektir. Organizasyon 0 – 50 arası çocuk için geçerlidir.

TİŞÖRT BOYAMA

1 Eğitmen eşliğinde özel baskılı tişörtlerin ( çocuk veya yetişkin bedenleri ) kumaş boyaları ile renklendirilmesi. Eğitmen katılımcıların yaptıkları tasarımları onlara hediye edecektir.

KUMLA BOYAMA

1 Eğitmen eşliğinde 4-10 yaş grubu çocuklara kumla boyama çalışması yaptırılacaktır. Kumla boyama kartonları farklı figürlerde olup, her bir pakette kendine ait kum boyaları (kumlar sağlık bakanlığı onaylıdır. ) mevcuttur. Her çocuğa kendi boyadığı kart hediye verilecektir. Organizasyon içinde 50 Adet boyama kartonu kullanılacaktır.

TUVAL BOYAMA

Profesyonel bir ressamın kontrolünde davetlilerinde katılabileceği tuval boyama çalışması yapılacaktır. Bu çalışmada 2 x 1 Metre ebatlarında bir tuval ve özel boyalarından oluşan bir takım kullanılacaktır.

ÖNLÜK BOYAMA

Özel olarak hazırlanmış üzerleri şablonla resim baskılı önlükler kumaş boyası ile eğitmen eşliğinde boyatılacaktır.

MASKE BOYAMA

1 Eğitmen eşliğinde özel tasarım kağıt veya seramik maskelerin boyama aktivitesi.

SERAMİK BOYAMA

1 Eğitmen eşliğinde özel tasarım seramiklerin boyama aktivitesi.

YUMURTA BOYAMA

Gıda boyası ile 3 – 4 farklı zemin rengi oluşturulmuş yumurtaları 1 eğitmen eşliğinde boyama aktivitesi.

TAŞ BOYAMA

1 Eğitmen eşliğinde özel boyutlarda seçilmiş taşların kumaş boyaları ile renklendirilmesi. Eğitmen katılımcıların yaptıkları tasarımları onlara hediye edecektir.

ÇOCUK OYUN KÖŞESİ

02 – 08 yaş aralığı çocuklara uygun 20 kişilik çocuk oturma grubu ile ( 20 sandalye – 4 adet masa ) oluşturulan köşe, boyama kitapları, kuru boya kalemleri, oyun hamurları, resim defterleri ve gerekli malzemelerden oluşmaktadır. Bu köşe 1 eğitmen eşliğinde max. 100 çocuğa kadar hizmet verecektir.