AQUA RUN

Havuz ya da deniz üzerinde yetişkin ve çocuklara yönelik, 5 farklı engelli parkurdan oluşan, üzerinde denge sağlamanın zor olduğu şişme eğlence birimdir.

Teknik Bilgi : U = 16 m G = 1,6 m Y = 1,7 m

SUDA YUVARLANAN TOPLAR

Şeffaf top içinde hızlı bir şekilde hareket ederek su yüzünde ( sadece havuzlar için ) ilerleyerek rakibi geçme oyunu.

TTeknik Bilgi : Çap = 2,1 m

SULU KAYDIRAK

04-12 Yaş grubu, aynı anda 15 - 18 çocuğun kullanımına uygun bir şişme eğlence birimidir. Kullanılacak olan su tarafınızdan sağlanacaktır.

Teknik Bilgi : U= 23,5 m G= “Dar kısım:2,3 m /Geniş kısım: 5,5 m ” Y= 7 m Koridor uzunluğu : 10 m

YUNUS KAYDIRAK ( HAVUZLU KAYDIRAK )

02 – 10 Yaş grubu, aynı anda 12 – 15 çocuk kullanımına uygun, yunus figürleri ile dizayn edilmiş şişme çocuk kaydırağının ön kısmında su havuzu vardır. Kullanılacak olan su tarafınızdan sağlanacaktır.

Teknik Bilgi : U= 9,3 m G= 8 m Y= 5 m

HAVUZLU SPİRAL KAYDIRAK

02 – 10 Yaş arası 8 – 10 çocuk kullanımına uygun, tırmanma, kaydırak ve havuz bulunmaktadır. İsteğe uygun olarak top veya su ile doldurulabilir. Kullanılacak olan su tarafınızdan sağlanacaktır.

Teknik Bilgi : U= 5,4 m G= 5,4 m Y= 4,1 m

SUYA ADAM DÜŞÜRME

Top ile kırmızı noktayı vurarak animatörü veya rakip takım yarışmacısını suya düşürme oyunudur. Kullanılacak olan su tarafınızdan sağlanacaktır.

PEDALLI SU BOTLARI

02 – 10 Yaş grubu, aynı anda 6 çocuk kullanımına uygun pedallı su botları. Çocuklar botların içerisinde bulunan mini çarkları elleri ile çevirerek havuz içinde hareket ederler. Kullanılacak olan su tarafınızdan sağlanacaktır. “ ÜSTÜ KAPALI HAVUZ İLE “ iki seçeneği bulunmaktadır.

Teknik Bilgi : U= 8 m G= 8 m Y= 4,3 m

SU TRAMBOLİNİ

Denizde veya havuzda kullanılabilen, ortasında zıplama platformu ve etrafında şişme oturma alanı bulunan eğlence birimi.

Teknik Bilgi : Çap = 3 m

SU TAHTEREVALLİSİ

Denge merkezli su tahterevallisi, denizde veya havuzda kullanılabilir.

Teknik Bilgi : U= 3 m G= 0,9 m Y= 0,6 m