Hakkımızda

5PAN SHOW , senelerini hizmet sektörüne adamış uzman bir ekip tarafından kurulmuş olup, özellikle eğlence sektörünün her alanında kendini kanıtlamış vizyon sahibi kişiler tarafından yönetilen, Türkiye’nin lider profesyonel animasyon ve organizasyon firmalarından birisidir.

Çağdaş ve deneyimli kadrosu, sunduğu kaliteli hizmet, saygın ve seçkin olma arzusu ve ayrıntılara verdiği önem ile PAN SHOW; sadece eğlence sunan tek yönlü bir firma değil, yöneticilerinin 20 seneyi aşan sektör tecrübesi ile, aynı zamanda; kişi ve kuruluşlara gönüllü danışmanlık yapan profesyonel bir şirkettir.

PAN SHOW , kendi öz sermayesi olan “ Çocuklara Yönelik Şişme Eğlence Birimleri “, “Büyüklere Yönelik Şişme Animasyon Aletleri”, “ Panayır Eğlence Aletleri”, “ Oturma Grupları”, “Animasyonlu Yiyecek Ekipmanları ve Size Özel Sokak Satıcıları “, “ Farklı Kostüm Seçenekleri” , bir çoğu tiyatro kökenli “ Çocuk ve Büyük Animasyon Ekipleri “, “Animatörleri”, alternatifli “ Görsel Show – Dans – Müzik Grupları “, konusunda uzman teknik ekibi ile bayi toplantıları, Piknik, Piknik düzenlemesi, Piknik organizasyon, Kır Düğünleri , şirket piknikleri, her türlü açılış ve tanıtım organizasyonları, doğum günleri, sünnet düğünleri ve tüm özel parti ve organizasyonlarınız da siz müşterilerimize profesyonel bir ekip çalışması ile hizmet sunar.

Sihirbaz , palyaço , rodeo , dekatlon , adrenalin , canlı langırt , bungee run , tırmanma duvarı , tırmanma piramidi , şut becerisi , potin basket , trambolin , aqua run , top havuzu , arena , çoklu trambolin , helikopter , twister , grand prix , dance fx , spiderman kaydırak , horoz kaydırak , roller coaster , palyaço kaydırak , vahşi batı , jungle , sumo güreşi dev basket , yuvarlanan toplar… farklı eğlence çeşitlerimizdir.

Müşteri memnuniyetinde sürekliliği ilke edinmiş olan PAN SHOW , Türkiye ve Dünya Sektörü’ndeki gelişmeleri yakından takip ederek her sene yenilediği geniş ürün yelpazesi ile sizlere alternatifli ve kusursuz bir hizmet sunmakla gurur duyar.

Eğer ki sizler; eğlenmenin bile monotonlaştığı şu günlerde benzerine rastlanamaz ve amacına tam anlamıyla ulaşan bir organizasyona imza atabilecek, yaratıcı, seri düşünebilen, işin bütününü görebilen ve üstlendiği misyonu zevkle yerine getirebilen bir ekiple çalışmayı diliyorsanız… Yada göremediklerinizi görmek; kaçırdıklarınızı yakalamak, zamanın dışına çıkmaksa amacınız, bizi aramanızda fark ve yarar vardır diyoruz.

PAN SHOW telefonları sizlere geniş bir yelpazede danışmanlık yapmak ve hizmet üretebilmek için gün boyunca açık olacaktır. Bizler sizlerle işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Bizi arayın, farkımızla tanışın!!! Saygılarımızla,

×
Merheba, bir sorunuz var ise aşağıdaki butona tıklayarak bize ulaşabilirsiniz...